Jihlava freestyle

Chat

Home

Místrovství ČR

http://freestylefotbal.schmutzka.eu/images/jihlava.jpg Česká freestylová asociace ve spolupráci se City Park Jihlava bude pořádat už druhý ročník Mistrovstí ČR. Můžeš přijet soutěžit nebo se podívat  i ty. Bude to hezky strávený den. Záleží jenom na vás jestli jste ochotni přijít nebo přijet. Ale zaručené je, když přijedete o zábavu bude postaráno. Více informací uvnitř článku.
ČFFA ve spolupráci se City Park Jihlava představuje:

Mistrovství České Republiky ve Freestyle Fotbalu
17.6.2010 od 13:00
obchodní dům City Park Jihlava

Minulý rok v srpnu bylo toto město na Vysočině svědkem úplně prvního turnaje pořádaného Českou Freestyle Fotbalovou Asociací za podpory obchodního domu City Park Jihlava. Český Pohár ve Freestyle Fotbalu přivedl dohromady všechny hráče nejen z České Republiky, ale i ze sousedního Slovenska. Turnaj měl velký úspěch jak na poli diváckém tak komerčním. A právě to je důvod k tomu, se na jih Čech vrátit podruhé a uspořádat turnaj ve větším rozsahu s ještě našlapanějším doprovodným programem.

Diváci se mohou těšit na to nejlepší z české i slovenské Freestyle Fotbalové scény a silný doprovod v podání členů ostatních Freestyle Asociací jako jsou mistři světa, Evropy a republiky ve Footbagu, Frisbee nebo Flatlandu. Komentovat turnaj bude proslulý Nasty a porotci z Polska, Německa a Čech se postarají, aby vyhrál ten nejlepší.

(citace z www.freestylefotbal.cz)

 http://freestylefotbal.schmutzka.eu/images/jihlava.jpg

 

Video z minulého ročníku:

Žádné komentáře