Jihlava freestyle

Chat

Home

http://media1.break.com/dnet/media/2010/8/20/palle-mask.jpgPo dlouhé době sem dáváme nové věci a budeme v tom pokračovat. Jako první přidáváme jedno novější video od tohoto "všeuměla".
V naší fotogalerii došlo k přidání nějakých fotek z různých vystoupení. Přímý odkaz ZDE

Už se to stalo skoro tradicí. Každý rok se v hlavním městě Holandska v Amsterdamu koná velký freestylový meeting, kde se setkají desítky až stovky freestylerů  a přespávají v jednom kempu na okraji města. Zatrénují si, předvedou svoje schopnosti a pak je z toho spousta videí jako například toto.
http://sweetbrand.org/wp-content/uploads/2010/09/EA.jpgPalle, pokud se vám zdá, že toto jméno je tu nějak často, tak máte zajisté pravdu, ale není se čemu divit. Palle patři k profesionálním freestylistům, kteří se freestylem živí a tak je o nich hodně novinek. Už dříve Palle spolupracoval s EA. Fifa 2010 je toho důkazem. Jedno video je tutorial na triky ve fifě a druhé je akce od EA. Tak teď už se jenom na ně podívat.
Tento rus v poslední době vytváří nádherná videa. A tohle patří mezi ně. Kvalita videa i celkově freestylu je na velmi vysoké úrovni. Teď už se na to podívejte.
Video nepovedených záběrů. Některé snímky jsou vtipné, některé bolestivé, ale jedno je neměnící, freestyler, který je ve videu. Jeho přezdívka je Sven a už jsme tady o něm psali. Tak teď už se jenom podívejte a užívejte.
http://resources1.mynewsdesk.com/files/6024f3525586413a4ec3b7b39bc25c31/resources/ResourceHiresImage/thumbnails/240508sc37_new_medium.jpgTeď trochu netradičně, trochu staré, ale za to výborné video od jednoho z nejznámějších freestylerů. A tím je samozřejmě myšlen Rickard ,,Palle'' Sjölander ze Švédska. Patří mezi nejznámější a  nejlepší. Také  vymyslel nejvíce triků a tady je něco z jeho starších kousků.
Jedná se o soutěž uspořádanou společností Adidas v Polsku. Jde o to natočit video, které by bylo jak reklamní tak i dobře provedené po všech stránkách. Vítěz pak bude odměněn a částečně sponzorován touto značkou. Zatím video natočili borci jako Skora, Szymo a další.
Nyní trošku z jiného soudku, možná někdo z Vás toto už viděl v televizi Nova v pořadu Víkend, ale pro ty kteří ne, tak vám tu dáváme reportáž o Freestyle fotbale.
Tento mladý angličan natočil nové video s názvem Time (čas). Video je na vysoké úrovni. O úspěšnosti tohoto videa se sami můžete přesvědčit, stačí když se podívate na počet shlédnutí a datum přidání videa. Toto video se řadí mezi nejlepší, které bylo vydáno v roce 2011. A to mluví za vše.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7